geld

Feedback geven na de veiling

November 2020

Feedback geven na de veiling

Elke eBay-gebruiker heeft een feedbackprofiel. Uw feedbackscore bestaat uit het aantal positieve feedbacks en opmerkingen die u van eerdere kopers en verkopers hebt ontvangen. Het feedbacksysteem op eBay is van vitaal belang voor het opbouwen van de reputatie van een gebruiker. Je hebt 90 dagen na het einde van de transactie om feedback achter te laten. Na die tijd wordt het item verwijderd uit het systeem van eBay. Nadat feedback is achtergelaten, kan deze niet meer worden gewist.

Nadat u een item op eBay heeft gekocht of verkocht, moet u altijd feedback achterlaten. Het feedbacksysteem van eBay helpt de geloofwaardigheid van een koper of verkoper te bepalen. Als u een artikel op eBay heeft gekocht, moet u feedback geven zodra u het artikel ontvangt. Als u een verkoper bent, moet u feedback geven zodra u de betaling heeft ontvangen. Als een klant u heeft betaald voor uw artikel, heeft deze zijn transactie beëindigd. Maak er geen gewoonte van om te wachten tot een verkoper u eerst feedback heeft gegeven. Als u als verkoper uw artikel eerlijk hebt beschreven en uw artikel hebt verzonden toen u zei dat u het zou verzenden, moet u verwachten dat de koper positieve feedback voor u achterlaat.

Vaak zal een nieuwe eBayer een item kopen of verkopen, niets van de verkoper horen / het item ontvangen en onmiddellijk negatieve feedback achterlaten. Het is een goed idee om contact op te nemen met de koper of verkoper VOORDAT u negatieve feedback voor hen achterlaat. Hoewel er enkele "deadbeat" -gebruikers zijn, is het vaak een misverstand dat kan worden verholpen. De meeste problemen kunnen worden opgelost door de communicatie te verbeteren. Negatieve feedback achterlaten op een impuls, kan de reputatie van een perfect fatsoenlijke koper of verkoper op eBay beschadigen.

Als u negatieve feedback ontvangt voor een transactie, moet u nog steeds proberen contact op te nemen met de gebruiker die de feedback heeft achtergelaten om het probleem op te lossen. Hoewel feedback niet kan worden gewist, kan een gebruiker naar binnen gaan en extra opmerkingen toevoegen om het negatieve uit te leggen als het probleem is opgelost.

Aanvullende bronnen:

Beste tijden om een ​​veiling te beëindigen

Start uw online veilingen bedrijf

Boekbespreking: een eBay-bedrijf starten voor Dummies

Feedback geven: 3 valkuilen (November 2020)

Labels Artikel: Feedback achterlaten na de veiling, online veilingen, eBay, bieden, kopen, verkopen, veiling, feedback, gebruiker, online veiling, veiling tips, veiling ideeën

Hoe giftige relaties te gooien

schoonheid & zelf